ZetCoffe v Ostravě

 

Nová kavárna v Ostravě

Chtěli bychom Vám představit nový koncept naší dceřinné společnosti, který společně uvedeme na trh v druhé polovině roku 2019. Je to o kávě, zaměstnanosti, multikulturismu, zábavě a o nových možností. 

V rámci našeho poslání zvýšení zaměstnanosti v sociálně vyloučených lokalit a prací v těchto lokalitách jsme se rozhodli, že začneme napřímo bourat stěny sociálně vyloučených lokalit tak, abychom přestali mít předsudky před lidmi v nich žijící, ale naopak, abychom se naučili společně žít a budovat svět k lepšímu. 

Našim prvním úkolem je vybudování kavárny na pomezí sociálně vyloučené lokality. Zde otevřeme nová, pracovní místa pro obyvatelé z okolí. Pro ně máme připravené velmi zajímavé benefity a možnosti. Jako například profesionální baristický kurz v Praze, pružná pracovní doba, nadstandartní platy, firemní telefon s neomezeným paušálem s internetem, kariéra, možný postup na vyšší pozice (vedoucí pobočky) a mnoho dalšího. Po určité době předáváme kontakty do profesionálních kavárenských a restauračních sítí s možnosti přestupu do nového zaměstnání. 

Našim zákazníkům připravíme jednu z nejkvalitnějších káv na světě, kde nenajdete ani zrnko robusty, ale kvalitní praženou kávu z Hondurasu. Ke kávě budete mít také možnost vyzkoušet právé, domácí, BIO dortíky, které jsou jedinečné a bezkonkurenční. 

Našim zákazníkům také dáme možnost se s námi sejít, vyřešit situaci v rámci zaměstnanosti, kariéry, businessu. Zákazníkům dáme možnost zvýšit kvalitu zaměstnání, života a budoucnosti dětí. 

Nebude také chybět coworkingové prostory pro studenty, relaxační zóna, tak také pro děti dětské centrum u Zebry. 

Sledujte náš facebook, těšíme se na setkání u kávy ZetCoffe.  

                                                                                                                                              Obrazek1

                                                                                                                                 Obrazek3

 

                                                                                                          Obrazek2

 

Sdílejte s námi

.

.

.