ALL JOBS

ALL JOBS

Co to je ALL JOBS?  

Zprostředkujeme Ti osobní setkání s personalisty daného regionu, kteří budou čekat na Tvé dotazy k zaměstnání v jejich společnosti a budou bojovat o to, ať právě Tebe získají pro svou společnost. To setkání ale není přijímací pohovor v kanceláři, s nervozitou, s roztřepaným hlasem a se strachem, na co se Tě personalista zeptá. 

ALL JOBS - osobní setkání s personalistou budeš mít na klidné půdě obchodního centra, bez strachu, nervozity a budeš stále ve své komfortní zóně - což to je pro úspěch nejdůležitější. 

A víš jaká je nejlepší věc na ALL JOBS? Že úplně svobodně se můžeš rozhodnout, jaké zaměstnání by bylo pro Tebe zajímavé, jaký obor, jaký plat, jaké výhody. Záměrně proto vždy zveme společnosti různých odvětví, aby ses cítil opravdu v komfortní zóně a zcela svobodně ses rozhodoval, co Tě přitáhne více. 

Spolupracují s námi společnosti jako je například Arcelor Mittal, Všeobecná Zdravotní Pojišťovna, Mlékárna Kunín, Siemens, Městská Policie Ostrava, Fakutlní nemocnice Ostrava, Mahle Behr Ostrava, Tesco Stores, Vodafone Czech Republic a další... 

Aktivně spolupracujeme na ALL JOBS s vedením Moravskoslezského Kraje, se sociálním odborem, s Hospodářskou Komorou, s Úřadem Práce ČR a s vedením města, kde se ALL JOBS koná. 

A pokud náhodou bys chtěl vědět více o práci v neziskovém sektoru, v sociálních oborech a ve zdravotnictví - jsi také na správném místě. Protože Helping for all úzce spolupracuje s neziskovými organizaci z Moravskoslezského Kraje, aktivně jsme s nimi v kontaktu a na ALL JOBS určitě také zavítají. Pomáháme jim v marketingu, v reklamě, v náboru, v preciznosti a v moderním, sociálním podnikání. 

Nečekej na nic a přijď na ALL JOBS! 

<

Sdílejte s námi

.

.

.